DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Wykorzystując poniższy formularz można dodać opinię turystyczną. Przed dodaniem opinii prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Serdecznie dziękujemy za przesłanie opinii – Państwa głos jest dla nas bardzo ważny.

Formularz:

Proszę wybrać zdjęcie do załadowania

 

Regulamin:

1.Publikowanie opinii turystycznych.

Publikowane na stronie opinieturystyczne.invitatio.com.pl opinie odzwierciedlają subiektywne odczucia osoby zgłaszającej opinię do publikacji. Administracja zastrzega sobie prawo do blokady publikacji opinii w przypadku, gdy ich treść łamie polskie prawo lub gdy treść opinii w sposób jednoznaczny jest negatywna dla touroperatora będącego konkurencją dla BUT Invitatio (innymi słowy nie chcemy na naszej stronie publikować opinii dot. jakości obsługi w innych biurach podróży).

2.Komentarze i dyskusja.

Z opiniami można polemizować poprzez system komentarzy, które można dodawać pod opiniami. Serdecznie zapraszamy do dyskusji. Aby wziąć w niej udział nie trzeba się logować. Wystarczy podać swoje imię i adres mailowy. Podane dane nie są przez nas wykorzystywane w żaden sposób.

3.Gwarancja anonimowości.

Publikowanie opinii jest anonimowe (wystarczy podać tylko imię), nie trzeba pozostawiać żadnych danych ani też logować się do systemu. W związku z tym nie ma możliwości usunięcia opinii przez osobę zgłaszającą. W przypadku chęci usunięcia swojej opinii należy powiadomić Administrację w celu uwiarygodnienia autorstwa. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie.

4. Zmiana treści opinii.

Administracja strony jest uprawniona do poprawiania opinii w zakresie niezbędnym do prawidłowego wyświetlania na stronie, dodawania do treści opinii zdjęć, mogących podnieść wartość opinii lub/i linków prowadzących do stron powiązanych tematycznie z opinią turystyczną. Nie wprowadzamy poprawek związanych z treścią opinii.

5.Akceptacja regulaminu.

Wysyłając opinię do opublikowania osoba zgłaszająca akceptuje niniejszy regulamin i oświadcza, że opinię napisała samodzielnie.

0 Responses to “DODAJ SWOJĄ OPINIĘ”


  • No Comments

Leave a Reply